viernes, 22 de marzo de 2024

Obert Dards Ciutat de Tarragona 2024: quadrant, resultats i classificació

Aquest dissabte 23 de març el Cossetans CD celebra l'OBERT DARDS CIUTAT DE TARRAGONA 2024.

El Cossetans CD de Tarragona ha estat l'amfitrió d'aquesta cita, la sisena del Rànquing FCD 2024. L'espai on acull la competició no és el seu local habitual i han triat un espai ampli amb capacitat per més dianes on celebrar la competició.

La participació fins al moment de redactar aquesta noticia ens informan que és d'uns 34 esportistes, però la inscripció es tancarà 5 minuts abans de les 10h.

QUADRANT I ESTADÍSTIQUES Els resultats actualitzats al moment els trobareu a:

QUADRANT i marcarods en directe: OBERT CIUTAT DE TARRAGONA 2024 (estadístiques)


QUADRANT:

 - un cop realitzat el sorteig actualitzarem la informació -




 

 

 

OPEN CIUTAT DE TARRAGONA 2024  
Partit 1a Ronda – Last 64 Diana
01 FLORIN PETRE 3 - 0    
02 ELENA BUENO 1 - 3 JONATHAN MARTIN 1
03 CÉSAR RUBIO INFANTE 3 - 0    
04 ARNAU ESPINAL 3 - 0    
05 SUSANA SERRANO 3 - 0    
06 DANIEL ARJONA 3 - 0    
07 ENRIC HERNÁNDEZ GARCIA 3 - 0    
08 JORGE ESPARZA BARBERÁ 3 - 0    
09 KIKO DIEZ 3 - 0    
10 MATHEW LEE 3 - 0    
11 ROGER MACDONALD PALLARES 3 - 0    
12 JOKIN DE MIGUEL RUBIO 3 - 0    
13 SERGIO GARRIDO 3 - 0    
14 IGNASI BASULLAS 3 - 0    
15 ANNA PRADA GAMEZ 3 - 0    
16 ARTUR MORA 3 - 0    
17 ANTONIO PRADA ROMAN 3 - 0    
18 KILIAN PERALES 2 - 3 HILARI PONS 2
19 SALVADOR GRAELLS PRUNÉS 3 - 0    
20 DAVID ALUJAS NAVARRO 3 - 0    
21 ENRIC CID 3 - 0    
22 ENRIQUE MORERA CLAVERO 3 - 0    
23 ESTEFANIA FOS 3 - 0    
24 GABRIEL OLIVE PEDROL 3 - 0    
25 ANTÒNIA LÓPEZ 3 - 0    
26 JOSEP MARIA CASANOVAS 3 - 0    
27 ÈRIC BASULLAS 3 - 0    
28 TITO SALVADÓ 3 - 0    
29 MARC GIL CABRERA 3 - 0    
30 ALBERT PUJALS 3 - 0    
31 ROLANDO JAVIER GONZÁLEZ 3 - 0    
32 XAVIER CANUDAS FERNANDEZ 3 - 0    
  2a Ronda – Last 32  
33 FLORIN PETRE 3 - 2 JONATHAN MARTIN 4
34 CÉSAR RUBIO INFANTE 3 - 0 ARNAU ESPINAL X
35 SUSANA SERRANO 1 - 3 DANIEL ARJONA X
36 ENRIC HERNÁNDEZ GARCIA 0 - 3 JORGE ESPARZA BARBERÁ X
37 KIKO DIEZ 0 - 3 MATHEW LEE X
38 ROGER MACDONALD PALLARES 3 - 0 JOKIN DE MIGUEL RUBIO X
39 SERGIO GARRIDO 3 - 0 IGNASI BASULLAS X
40 ANNA PRADA GAMEZ 0 - 3 ARTUR MORA X
41 ANTONIO PRADA ROMAN 0 - 3 HILARI PONS X
42 SALVADOR GRAELLS PRUNÉS 2 - 3 DAVID ALUJAS NAVARRO X
43 ENRIC CID 3 - 0 ENRIQUE MORERA CLAVERO X
44 ESTEFANIA FOS 0 - 3 GABRIEL OLIVE PEDROL 5
45 ANTÒNIA LÓPEZ 0 - 3 JOSEP MARIA CASANOVAS X
46 ÈRIC BASULLAS 3 - 0 TITO SALVADÓ X
47 MARC GIL CABRERA 0 - 3 ALBERT PUJALS 1
48 ROLANDO JAVIER GONZÁLEZ 3 - 0 XAVIER CANUDAS FERNANDEZ X
  3a Ronda – Last 16  
49 FLORIN PETRE 3 - 0 CÉSAR RUBIO INFANTE 6
50 DANIEL ARJONA 0 - 3 JORGE ESPARZA BARBERÁ 2
51 MATHEW LEE 1 - 3 ROGER MACDONALD PALLARES 3
52 SERGIO GARRIDO 3 - 0 ARTUR MORA 1
53 HILARI PONS 3 - 0 DAVID ALUJAS NAVARRO X
54 ENRIC CID 3 - 1 GABRIEL OLIVE PEDROL 4
55 JOSEP MARIA CASANOVAS 0 - 3 ÈRIC BASULLAS 5
56 ALBERT PUJALS 3 - 1 ROLANDO JAVIER GONZÁLEZ  
  4a Ronda – Quarts de Final  
57 FLORIN PETRE 2 - 3 JORGE ESPARZA BARBERÁ 2
58 ROGER MACDONALD PALLARES 3 - 0 SERGIO GARRIDO 3
59 HILARI PONS 0 - 3 ENRIC CID 4
60 ÈRIC BASULLAS 3 - 2 ALBERT PUJALS 5
  Semifinal  
61 JORGE ESPARZA BARBERÁ 0 - 3 ROGER MACDONALD PALLARES 3
62 ENRIC CID 3 - 2 ÈRIC BASULLAS 5
  Final  
63 ROGER MACDONALD PALLARES  3- 1
ENRIC CID 4

CLASSIFICACIÓ:

1er Roger Macdonald

2on Enric Cid

3er Jorge Esparza i Êric Basullas

Jugadores femenines:

1a Susana Serrano

2a Estefania Ros